svítidla
svítidla

Svítidla pro interiér a exteriér. Moderní svítidla, rustikální svítidla, svítidla ve stylu Tiffany, svítidla průmyslová, nouzová svítidla, reflektorová a přenosná svítidla. Osvětlení z keramiky, skla, mosazi, sádry a ostatních materiálů používaných k výrobě svítidel. Tvarová různost umožňuje výběr toho vhodného svítidla, které zapadne do celkové...

Svítidla pro interiér a exteriér. Moderní svítidla, rustikální svítidla, svítidla ve stylu Tiffany, svítidla průmyslová, nouzová svítidla, reflektorová a přenosná svítidla. Osvětlení z keramiky, skla, mosazi, sádry a ostatních materiálů používaných k výrobě svítidel. Tvarová různost umožňuje výběr toho vhodného svítidla, které zapadne do celkového vzhledu a bude dobře sloužit.

More

svítidla  Počet produktů: 1124

Subcategories

 • Svítidla interiérová
  Svítidla interiérová

  Interiérová svítidla je dobré vybírat podle povahy činností v místnostech a věnovat výběru patřičnou pozornost. Špatné osvětlení kazí zrak a znepříjemňuje nám život. Sebelépe navržený interiér není bez správného nasvícení bez chyby a špatně rozvržené osvětlení zhorší výsledný dojem i funkčnost pěkného pokoje nebo pracovny.

 • Svítidla exteriérová
  Svítidla exteriérová

  svítidlo, světlo, osvětlení, svítidlo exteriérové, svítidlo venkovní, svítidlo nástěnné, svítidlo závěsné, svítidlo sloupkové, svítidlo zahradní

 • Svítidla nouzová
  Svítidla nouzová

  Nouzová svítidla k osvětlení únikových cest, nouzová svítidla zářivková a LED. Různé velikosti a provedení podle místa osazení.

 • Svítidla prachotěsná zářivková
  Svítidla prachotěsná zářivková

  Zářivková prachotěsná svítidla do dílen, výrobních prostorů, sklepů nebo do exteriérů. Výběr předřadníků a příkonů.

 • Svítidla reflektorová a přenosná
  Svítidla reflektorová a přenosná

  Reflektorová svítidla na stěnu, s čidlem pohybu, na stativu a přenosná svítidla.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 1124 položek

Slevy

Nejprodávanější produkty